Doporučujeme:Lamis.euInfoSvet.czOpravyPracek.czhs-sparta.czSeznamOpraven.cz
Váš partner 131.cz

Způsob doručení a platby za zboží

Dobírka Česká Pošta pro malý spotř. a náhr. díl170 Kč
Zboží zaplatíte přepravci při dodání zboží. Objednávku si můžete po jejím odeslání zobrazit, příp. vytisknout.( U některých specifických dílů a spotřebičů, můžeme požadovat zálohu o této podmínce Vás budeme informovat.)
Osobní odběr0 Kč
Zboží zaplatíte při převzetí zboží na prodejně. (u některých specifických dílů a spotřebičů, můžeme požadovat zálohu o této podmínce Vás budeme informovat.)
Bezplatně pro velké spotřebiče do 100km0 Kč
Bezplatný dovoz v regionu Moravskoslezského kraje.
Velký spotřebič nad 100km600 Kč
Cena bude domluvena po telefonické domluvě s prodejcem, který Vás bude kontaktovat.
Odborné zapojení, nastavení a instruktáž550 Kč
Jde o příplatkovou službu pro bíle zboži
Odborné zapojení, nastavení u vest. spotřebičů1200 Kč
V ceně je zahrnuta montáž spotřebiče do předem připravených otvorů podle technické dokumentace viz návod na instalaci. Připojení ke zdrojům, které jsou předem připravené podle technické dokumentace daného spotřebicě. Uvedení do provozu se zaučenim obsluhy. ( pokud některá z podmínek není splněna, nebude spotřebič řadně připojen a uveden do chodu. Poplatek za tuto službu nebude odečten z celkové ceny).
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
čas zpracování: 0,085 s.
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.(zjisti více) OK,rozumím