Doporučujeme:SeznamOpraven.czOpravyPracek.czLamis.euMonitoringInformaci.czVeselaKucharka.cz
Váš partner 131.cz
Kontakt
Na těchto stránkách můžete zakoupit zboží od těchto prodejců:
D.S.O. - domácí spotřebiče Ostrava s.r.o.
   Žerotínova 1155/3
   Ostrava
telefon: 602 709 146
info@elektroprodejna.cz
info@serviswlazlo.cz
detailní informace
Reklama

Způsob doručení a platby za zboží

Dobírka Česká Pošta pro malý spotř. a náhr. díl250 Kč
Zboží zaplatíte přepravci při dodání zboží. Objednávku si můžete po jejím odeslání zobrazit, příp. vytisknout.( U některých specifických dílů a spotřebičů, můžeme požadovat zálohu o této podmínce Vás budeme informovat.)
Osobní odběr0 Kč
Zboží zaplatíte při převzetí zboží na prodejně. (u některých specifických dílů a spotřebičů, můžeme požadovat zálohu o této podmínce Vás budeme informovat.)
Velký spotřebič nad 100km1500 Kč
Cena bude domluvena po telefonické domluvě s prodejcem, který Vás bude kontaktovat.
Odborné zapojení, nastavení a instruktáž0 Kč
Jde o příplatkovou službu pro bíle zboži bez dopravy nad 100km
Odborné zapojení, nastavení u vest. spotřebičů1990 Kč
V ceně je zahrnuta montáž spotřebiče do předem připravených otvorů podle technické dokumentace viz návod na instalaci. Připojení ke zdrojům, které jsou předem připravené podle technické dokumentace daného spotřebicě. Uvedení do provozu se za účenim obsluhy. ( pokud některá z podmínek není splněna, nebude spotřebič řadně připojen a uveden do chodu. Poplatek za tuto službu nebude odečten z celkové ceny). Tato služba nezahrnuje popladek za dopravu nad 100km
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
čas zpracování: 0,058 s.
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.(zjisti více) OK,rozumím